کاربر گرامی لطفا با مطالعه موارد زیر جهت استفاده بهینه از خدمات “فروشگاه اینترنتی شالی فود” ما را یاری نمایید.

از این پس در این متن، عبارت “فروشگاه اینترنتی شالی فود” با عبارت “شالی فود” معادل خواهد.

ورود کاربران به سایت شالی فود جهت استفاده از تمام خدمات وبسایت مانند حساب کاربری، طرح‏های تخفیفی و تشویقی، خرید،‌ ارائه نظر درباره محصولات و سایر خدمات ارائه شده توسط شالی فود به معنای آگاهی کامل و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات شالی فود است. ضمنا ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شالی فود از سوی کاربر است.

 

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق ‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود و عضویت در سایت شالی فود یا خرید از سایت شالی فود، به منزله قبول این قوانین می باشد.

 

قوانین عمومی:

شایان ذکر است کلیه فرآیندهای شالی فود منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک می باشد، بنابراین کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ‏‌ها و سرویس ‏‌ها تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

منظور از مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که فقط از سایت بازدید می کند و یا اطلاعات خود را در قسمت حساب کاربری سایت شالی فود ثبت کرده باشد و با تکیه بر این داده ها اقدام به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی:

استفاده کاربر از خدمات سایت از قبیل ثبت سفارش اینترنتی، ارسال ایمیل و موارد مشابه که در فضای مجازی رخ میدهد را ارتباطات الکترونیکی می نامند و شما به شالی فود این اختیار را می دهید که در موارد مورد نیاز از طریق همین ارتباطات به درخواست شما پاسخ دهد.

 

سیاست‏های حفظ حریم شخصی:

شالی فود تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که شالی فود از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

 

همه مطالبی که در در دسترس کاربران هستند، مانند متن، عکس،‌ گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئو ها، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط شالی فود جزئی از اموال شالی فود محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار شالی فود است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شالی فود محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط شالی فود و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار شالی فود است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره ‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات شالی فود (ShaliFood.com)  و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، ربات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای شالی فود محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات شالی فود ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

 

ثبت و پردازش سفارش:

شالی فود همواره سعی در ارائه بهترین خدمات از زمان ثبت تا ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏ها را در دستور کار خود قرار داده است. با وجود این، در مواردی ممکن است موجودی محصولی در شالی فود به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش‌‏، بنابراین حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش به مشتری برای شالی فود محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

 

کاربران موظف به ثبت اطلاعات صحیح و کامل در هنگام سفارش کالای مورد نظر خود هستند، بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

 

شالی فود مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای شالی فود محفوظ است.

 

کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای هفته در اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. مشتریان امکان ثبت سفارش در ۲۴ ساعت از ۷ روز هفته را دارند.

 

حمل و نقل:

تمامی سفارشات مشتریان از سایت شالی فود توسط اداره پست و یا توسط باربری و  یا از طریق روش های درج شده در سایت برای مشتریان ارسال می شود.

 

 

شالی فود همواره در تلاش است تا کلیه سفارش ‏‌ها را بدون آسیب به مشتریان خود در مناطق تحت پوشش تحویل نماید.

 

نظرها، ارتباطات، و سایر مطالب:

ممکن است شالی فود دارای لینکهایی به سایتهای دیگر باشد و از آنجایی که مدیریت آن سایتها و لینکهای آنها با اشخاص دیگری خارج از اداره کنندگان شالی فود است، بنابر این شالی فود هیچ مسئولیتی در قبال محتوای این سایتها و خسارت وارده احتمالی به کاربران ناشی از ویروس و فایلهای مخرب به عهده نمیگیرد. لینکهای موجود در شالی فود به هیچ عنوان به منزله تایید این سایتها توسط شالی فود نمیباشد و صرفا برای سهولت در دسترسی به اطلاعات تعبیه می شوند.

 

در صورت تمایل به درج نظر در شالی فود حتما قوانین زیر را مطالعه نمایید:

در صورت عدم رعایت قوانین زیر، نظرات شما تائید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نمی آید.

 

با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند.

کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت های دیگر خودداری نمایند.

ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع می باشد، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

ثبت نظرات سیاسی و خلاف قانون مجاز نمی باشد و در صورت مشاهده، نظر کاربر درج نخواهد شد.

شالی فود ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، شالی فود می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

 

© کلیه محتوای سایت شالی فود شامل قانون حق تکثیر شده و به شالی فود تعلق دارد.

 

ثبت شکایات:

کاربر می تواند در صورت شکایت، موارد را از طریق صفحه ShaliFood.com/contact ثبت نماید و یا از طریق راه های ارتباطی معرفی شده در صفحه تماس با ما، با شالی فود در میان بگذارد.

 

سیاست قیمت گذاری:

قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

 

قوه قهریه:

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، شالی فود هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

شالی فود خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.